3v1 Titanium Sculpt Ultrasound HIFU Vmax Thermage Machine s 15 sondami- Školení zdarma + Protokoly & Videa
- Meanwell Medical Grade napájení
- Přizpůsobení loga zdarma
- 12 měsíců Záruka + Celoživotní údržba Podpěra, podpora
- 24. 7 Kontakt Servis
- Celosvětová doprava zdarma
Zdarma kalkulačka návratnosti investic
3v1 Titanium Sculpt Ultrasound HIFU Vmax Thermage Machine s 15 sondami
- 3 technologie v 1 systému: Titanium Ultrasound HIFU + Vmax Multi-Shot HIFU + Thermage RF.
- Obsahuje 15 sond: 7 HIFU patron, 5 Vmax patron, 3 Thermage RF koncovky.
- Celoobličejový & tělové řešení: Lifting, zpevnění, konturování, redukce vrásek a rozpouštění tuku.
- Široký rozsah hloubky (1,5–13 mm): Ošetřuje epidermis, dermis, SMAS a hluboké tukové vrstvy.
- Vysoká kapacita střely: HIFU (10 000 ran každý), Vmax (100 000 ran každý), RF hroty (450–600 ran).
- Neinvazivní & žádné prostoje: Bezpečná dodávka energie s minimálním nepohodlím.
- Ideální pro kliniky & lázně: Pokrývá obličej, oči, krk, čelist, břicho, paže a stehna.
- Titanový ultrazvukový design: Stabilní výkon, přesná energie, dlouhá životnost.
- Nákladově efektivní: Včetně více kazet pro dlouhodobé používání a rychlou návratnost investic.
Doprava zdarma + Školení zdarma
$3 699,00
-
Dolar Spojených států ($) - USD
-
Euro (€) - EUR
-
Pound Sterling (£) - GBP
Popis
3v1 Titanium Ultrasound HIFU · Vmax · Thermage Machine | 15 sond | Full Face & Systém zvedání těla
The Titanový ultrazvukový přístroj HIFU Vmax Thermage 3 v 1 je pokročilý neinvazivní systém proti stárnutí a konturování těla určený pro profesionální kliniky, léčebné lázně, dermatology a kosmetická centra. Kombinování Titan HIFU, Vmax víceranný HIFU, a Thermage RF, toto zařízení poskytuje silný lifting, napínání a regeneraci kolagenu ve všech vrstvách pokožky – od pokožka do SMAS fascie a hlubokou tukovou tkáň.
Systém je navržen pro maximální všestrannost 15 vysoce výkonných sond pokrývající hloubky 1,5 mm až 13 mm, což umožňuje odborníkům provádět přesné ošetření oči, obličej, krk, čelist, břicho, paže, stehnaa další. S vysokou kapacitou výstřelu a stabilním energetickým výdejem nabízí vynikající klinické výsledky a dlouhou životnost.

🌟 3 pokročilé technologie v jednom stroji
1. Titanium Ultrasound HIFU (7 kazet – každá 10 000 ran)
Zaměřuje se na více hloubek: 1,5 mm, 2,0 mm, 3,0 mm, 4,5 mm, 6,0 mm, 9,0 mm, 13,0 mm
- SMAS lifting a konturování obličeje
- Hluboká remodelace kolagenu
- Jemné linky a redukce vrásek
- Zpevnění těla a lokální redukce tuku
2. Vmax Multi-Shot HIFU (5 nábojů – každý po 100 000 výstřelech)
Hloubky: 1,5 mm, 3,0 mm, 4,5 mm, 6,0 mm, 9,0 mm
- Bezbolestné, rychlé a pohodlné
- Vhodné pro citlivé klienty
- Vysokofrekvenční ultrazvuk pro rychlou regeneraci kolagenu
- Efektivní na oči, nosoústní rýhy, čelist a zpevnění těla
3. Thermage RF Lifting (3 hroty – 450/600/600 ran)
- 450 ran špička oka pro zpevnění očních víček, vrásek pod očima a očních váčků
- 600 ran dělat chlape pro ostření kontur a vyhlazování linek
- 600 ran špička těla pro zpevnění břicha, paží, boků a stehen
🌟 3 pokročilé technologie v jednom stroji
1. Titanium Ultrasound HIFU (7 kazet – každá 10 000 ran)
Zaměřuje se na více hloubek: 1,5 mm, 2,0 mm, 3,0 mm, 4,5 mm, 6,0 mm, 9,0 mm, 13,0 mm
- SMAS lifting a konturování obličeje
- Hluboká remodelace kolagenu
- Jemné linky a redukce vrásek
- Zpevnění těla a lokální redukce tuku
2. Vmax Multi-Shot HIFU (5 nábojů – každý po 100 000 výstřelech)
Hloubky: 1,5 mm, 3,0 mm, 4,5 mm, 6,0 mm, 9,0 mm
- Bezbolestné, rychlé a pohodlné
- Vhodné pro citlivé klienty
- Vysokofrekvenční ultrazvuk pro rychlou regeneraci kolagenu
- Efektivní na oči, nosoústní rýhy, čelist a zpevnění těla
3. Thermage RF Lifting (3 hroty – 450/600/600 ran)
- 450 ran špička oka pro zpevnění očních víček, vrásek pod očima a očních váčků
- 600 ran dělat chlape pro ostření kontur a vyhlazování linek
- 600 ran špička těla pro zpevnění břicha, paží, boků a stehen

Jak Titanium 3 v 1 HIFU funguje?


- ✔️ HIFU – Hluboké stahování vrstvy SMAS s Kazety se 7 čepelemi (10 000 výstřelů)HIFU: 1,5 mm, 2,0 mm, 3,0 mm, 4,5 mm, 6,0 mm, 9,0 mm, 13,0 mm
- ✔️ Vmax – remodelace kolagenu & redukce pórů, Vmax s 5 kazetami (100 000 výstřelů): 1,5 mm, 3,0 mm, 4,5 mm, 6,0 mm, 9,0 mm
- ✔️ Thermage – okamžité výsledky proti stárnutí během 1 sezení, Thermage se 3 náboji: (450 snímků pro malou velikost) (600 snímků pro střední a velkou velikost), Oči 1,5*1,5 cm, Obličej 3,0*3,0 cm, Tělo 4,5*4,5 cm,

✨ Klíčové výhody
- Kompletní neinvazivní liftingové řešení pro obličej a tělo
- Včetně 15 sond — extrémně nákladově efektivní pro kliniky
- Pamlsky jemné linky, ochablá pleť, dvojitá brada, rozšířené póry, a tělesná laxnost
- Pokrývá všechny hloubky od 1,5-13 mm pro hluboké a povrchové utažení
- Lifting zaměřený na SMAS srovnatelné s výsledky chirurgického faceliftu
- Titanové převodníky zajišťují stabilní energie a dlouhou životnost
- Nulové prostoje — klienti se mohou okamžitě vrátit ke každodenním činnostem
- Pomáhá klinikám dosáhnout Vysoká návratnost investic s populárními ošetřeními proti stárnutí

✨ Vhodné léčebné oblasti
- Oči (horní víčka, pod očima, vrány)
- Celý obličej (tváře, nasolabiální rýhy, čelist, dvojitá brada)
- Krk a dekolt
- Břicho, pas, paže
- Stehna, boky, hýždě
- Konturování a zpevnění těla
Funkce:
⭐️Lifting obličeje: Zlepšete pružnost pokožky a zpevněte kontury obličeje.
⭐️Vrásky: Redukuje vzhled čela, očí, koutků úst a kolem tváří.
⭐️Stahování pórů: Odhalte hladkou pokožku bez pórů.
⭐️Bright Shine: Metoda pro zlepšení kvality pleti dosahuje dobrého efektu.
⭐️ Hydratované a elastické: S touto metodou zlepšení kvality pokožky je účinek dobrý, vlhký a elastický.
⭐️ Kompaktní tvar: Zlepšuje elasticitu pokožky a snižuje ochablou pokožku.


Technické specifikace
| Kategorie | Specifikace |
|---|---|
| Název produktu | 3-v-1 Titanium Ultrasound HIFU · Vmax · Thermage Machine |
| Technologie | HIFU, Vmax Multi-shot HIFU, Thermage RF |
| Celkem sondy | 15 sond (7 HIFU + 5 Vmax + 3 RF Thermage) |
| HIFU kazety | 7 ks: 1,5 mm, 2,0 mm, 3,0 mm, 4,5 mm, 6,0 mm, 9,0 mm, 13,0 mm |
| HIFU záběry | 10 000 ran každý |
| HIFU frekvence | 4–10 MHz |
| Funkce HIFU | SMAS lifting, remodelace kolagenu, obličej & utažení těla |
| Kazety Vmax | 5 ks: 1,5 mm, 3,0 mm, 4,5 mm, 6,0 mm, 9,0 mm |
| Vmax výstřely | 100 000 výstřelů každý |
| Vmax frekvence | 10–15 MHz |
| Funkce Vmax | Bezbolestné HIFU, rychlé utažení, oko & omlazení obličeje |
| Thermage RF Tipy | 3 ks: Oko 450 snímků / Obličej 600 snímků / Tělo 600 snímků |
| RF frekvence | 6,78 MHz |
| RF funkce | Zpevnění pokožky, regenerace kolagenu |
| Obrazovka displeje | 10,4palcový plnobarevný dotykový displej |
| Energetický výstup | HIFU 800W / RF 100W |
| Interval záběrů | 0nastavitelné 0,1–1,0 sekundy |
| Chladící systém | Vzduchové chlazení + titanová stabilizace měniče |
| Pracovní režimy | HIFU / Vmax / RF (nezávislé nebo kombinované) |
| Napětí | 110V–220V, 50/60Hz |
| Velikost stroje | Rozměr 52 × 45 × 43 cm |
| Čistá hmotnost | 18–22 kg |
Proč zvolit tento systém?
S 3 technologie integrované do jedné platformyTento stroj nahrazuje několik objemných zařízení a poskytuje kompletní řadu služeb proti stárnutí a konturování. Kombinace HIFU + Vmax + Thermage RF umožňuje lékařům nabízet přizpůsobitelné plány ošetření pro různé typy pleti, stavy a rozpočty klientů.
Kliniky těží z:
- Široká nabídka ošetření
- Nízké náklady na spotřební materiál
- Vysoká spokojenost pacientů
- Rychlá návratnost investice
Výpočet ROI
HIFU ROI stůl se 7 kazetami × 100 000 výstřelů
| Plocha | Hloubka kazety
(s) Použité |
Doporučená tržní cena
(USD) |
Prům. počet použitých snímků | Ošetření na 10 000 výstřelů | Výnos na 10 000 výstřelů
(USD) |
| Oční okolí (obě oči) | 1,5 mm | 350–450 USD | 300 | 33 | 11 550–14 850 USD |
| Horní část obličeje (čelo & obočí) | 1,5 / 3,0 mm | 300–450 USD | 300 | 33 | 9 900–14 850 USD |
| Pouze čelist | 3,0 / 4,5 mm | 250–350 USD | 180 | 55 | 13 750–19 250 USD |
| Spodní část obličeje (tváře & čelist) | 3,0 / 4,5 mm | 500–700 USD | 450 | 22 | 11 000–15 400 USD |
| Full Face | 1,5 / 3,0 / 4,5 mm | 800–1 200 USD | 700 | 14 | 11 200–16 800 USD |
| Obličej + krk | 1,5 / 3,0 / 4,5 / 6,0 mm | 1 000–1 500 USD | 1 000 | 10 | 10 000–15 000 USD |
| Podbradek | 6,0 mm | 300–500 USD | 250 | 40 | 12 000–20 000 USD |
| paže (obě) | 6,0 mm | 600–1 000 USD | 600 | 16 | 9 600–16 000 USD |
| Břicho | 9,0 / 13,0 mm | 1 000–1 800 USD | 900 | 11 | 11 000–19 800 USD |
| Stehna (vnitřní nebo vnější) | 9,0 / 13,0 mm | 1 200–2 000 USD | 1 200 | 8 | 9 600–16 000 USD |
| Boky / rukojeti lásky | 9,0 mm | 700–1 200 USD | 700 | 14 | 9 800–16 800 USD |
- Každý Náboj na 10 000 ranmůže generovat 10 000–20 000 USD příjmy
- 7 nábojů = 70 000 výstřelů= velmi vysoká návratnost investic
- Pokrytí obličeje + těla = širší léčebné menu
Tabulka ROI Thermage RF (tipy pro oči / obličej / tělo)
| Plocha | Použitý hrot Thermage | Doporučená tržní cena
(USD) |
Prům. počet použitých snímků | Ošetření podle tipu | Tržby za spropitné
(USD) |
| Oční okolí (obě oči) | Eye Tip (450 snímků) | 400–600 USD | 350–450 | 1 | 400–600 USD |
| Horní část obličeje (čelo & obočí) | Face Tip (600 snímků) | 350–500 USD | 300–400 | 1 | 350–500 USD |
| Full Face | Face Tip (600 snímků) | 800–1 200 USD | 450–600 | 1 | 800–1 200 USD |
| Pouze čelist | Face Tip (600 snímků) | 300–500 USD | 200–300 | 2–3 | 600–1 500 USD |
| Obličej + krk | Typ obličeje ×2 | 1 200–1 800 USD | 900–1 100 | 1 | 1 200–1 800 USD |
| paže (obě) | Body Tip (600 ran) | 700–1 200 USD | 500–600 | 1 | 700–1 200 USD |
| Břicho | Body Tip (600 ran) | 1 200–2 000 USD | 500–600 | 1 | 1 200–2 000 USD |
| Stehna (vnitřní nebo vnější) | Body Tip (600 ran) | 1 500–2 500 USD | 1 000–1 200 | 1 | 1 500–2 500 USD |
| Boky / rukojeti lásky | Body Tip (600 ran) | 900–1 500 USD | 500–700 | 1 | 900–1 500 USD |
Výnosy na Thermage Tip
Eye Tip (450 ran), 1 tip = 1 ošetření očí, Výnos za tip: 400–600 $
Face Tip (600 výstřelů), 1 tip = 1 celý obličej, Výnos za tip: 800–1 200 $
Body Tip (600 ran), 1 tip = 1 malá/střední část těla, Tržby za tip: 1 200–2 000 USD
Velké plochy (břicho/stehna) → 2 tipy
Tabulka Vmax Multi-Shot HIFU ROI (5 kazet × 100 000 snímků)
| Plocha | Hloubka kazety
(s) Použité |
Doporučená tržní cena
(USD) |
Prům. počet použitých snímků | Ošetření na 100 000 výstřelů | Výnos na 100 000 výstřelů
(USD) |
| Oční okolí (obě oči) | 1,5 mm | 300–450 USD | 250 | 400 | 120 000–180 000 USD |
| Horní část obličeje (čelo & obočí) | 1,5 / 3,0 mm | 300–500 USD | 300 | 333 | 99 900–166 500 USD |
| Pouze čelist | 3,0 / 4,5 mm | 250–400 USD | 200 | 500 | 125 000–200 000 USD |
| Spodní část obličeje (tváře & čelist) | 3,0 / 4,5 mm | 500–700 USD | 450 | 222 | 111 000–155 400 USD |
| Full Face | 1,5 / 3,0 / 4,5 mm | 700–1 100 USD | 600 | 166 | 116 200–182 600 USD |
| Obličej + krk | 1,5 / 3,0 / 4,5 / 6,0 mm | 900–1 400 USD | 850 | 117 | 105 300–163 800 USD |
| Podbradek | 6,0 mm | 300–500 USD | 220 | 454 | 136 200–227 000 USD |
| paže (obě) | 6,0 mm | 600–1 000 USD | 500 | 200 | 120 000–200 000 USD |
| Břicho | 9,0 mm | 1 000–1 800 USD | 800 | 125 | 125 000–225 000 USD |
| Stehna (vnitřní nebo vnější) | 9,0 mm | 1 200–2 000 USD | 1 000 | 100 | 120 000–200 000 USD |
| Boky / rukojeti lásky | 9,0 mm | 700–1 200 USD | 700 | 142 | 99 400–170 400 USD |
Shrnutí návratnosti investic:
• Každá kazeta Vmax se 100 000 výstřely může generovat příjmy přibližně 100 000–200 000 USD.
• Celkový potenciál příjmů s 5 kazetami: 500 000–1 000 000+.
• Průměrná rentabilita stroje: 9–14 ošetření.
Lodní doprava
Lodní doprava & Informace o doručení
Odhadovaná doba
Objednávky jsou obvykle doručeny uvnitř 3–8 pracovních dnů po platbě, v závislosti na podmínkách místního doručení.
Metody přepravy
Spolupracujeme se spolehlivými mezinárodními kurýry, abychom zajistili rychlé a bezpečné dodání:
Express (DHL, UPS, FedEx, TNT, EMS): 5–10 pracovních dnů.
Poznámka: Celní odbavení a dovozní povinnosti nejsou zahrnuty. Zákazníci jsou za tyto náklady odpovědní.Air Mail: 10–18 pracovních dnů.
Ve většině případů jsou zahrnuty celní odbavení a daně. Protože v některých zemích může být clearance obtížná, proto před výběrem této možnosti potvrďte s námi.Sea Freight: 1–2 měsíce (některé destinace mohou trvat déle než 2 měsíce).
Tato možnost obecně zahrnuje celní odbavení a daň z cla. Doporučujeme přepravu SEA, pokud vaše objednávka není naléhavá a preferujete nižší náklady na přepravu.
Poplatek za přepravu
Náklady na dopravu se počítají na základě hmotnost, rozměry a cíl vaší objednávky.
Sledování
A sledovací číslo bude poskytnuta po odeslání objednávky.
Sledovací číslo vám bude nabídnuto po odeslání. Přečíst celé přepravní politika.
Nabízíme 30denní záruku vrácení peněz na všechny produkty, čtěte celé zásady vrácení peněz.
Továrna
Mico Aes Technology Co,.Ltd, se sídlem v Číně, Guangzhou, máme 5 továren s různými výrobními linkami, jednu pro diodové laserové stroje, druhou pro hifu stroje, třetí pro hydro obličejová zařízení a čtvrtou pro emszero zařízení a pátou pro co2 laserové a piko laserové stroje. Pečlivě sledujeme výrobní procesy a kontroly kvality každého jednotlivého stroje před odesláním přepravní společnosti. Zaměstnanci společnosti Mico Aes také často navštěvují každou z továren, aby prováděli náhodné kontroly kvality, aby se ujistili, že jsou splněny naše prémiové standardy. Další podrobnosti >>>
Výrobní & Kontrola kvality
- Přísný výrobní proces: Každý stroj je pečlivě sledován a kontrolován.
- 100% osobní prohlídka: Každý produkt prochází důkladnou kontrolou kvality před odesláním.
- Náhodné tovární inspekce: Zaměstnanci společnosti Mico Aes často navštěvují pracoviště za účelem zajištění kvality.
Vysoce kvalitní díly
- Global Sourcing: Komponenty od důvěryhodných dodavatelů v USA, Německu, Japonsku a Koreji.
- Vnitropodniková výroba: Některé díly jsou vyráběny v továrnách Mico Aes, aby splňovaly vysoké standardy kvality.
Osvědčení
Máme certifikáty CE, Rohs, FCC a FDA a patenty na design. Kompletní certifikáty

Záruka
Mico Aes se zavazuje poskytovat nejkvalitnější vybavení salonů. Ať už je to pro vaše podnikání nebo pro vaše osobní použití, potřebujete, aby vaše stroje fungovaly efektivně a spolehlivě po mnoho let.
- Záruční doba na hlavní stroj: 1 rok od data dodání
- Záruční doba na náhradní díly: 3 měsíce od data dodání
- Doživotní podpora údržby po záruční době: Mico Aes bude i nadále poskytovat bezplatné technické poradenství a náhradní díly za cenu.
Výcvik
Abychom zajistili dosažení nejlepších výsledků pro své klienty, nabízíme úplný přístup na širokou škálu vzdělávací zdrojevčetně uživatelské příručky, léčebná videa, protokoly, a marketingové materiály. Tyto zdroje jsou navrženy tak, aby vám pomohly porozumět vašemu novému vybavení a efektivně propagovat vaše služby.
Nabízíme také bezplatnou certifikaci (certifikát, který můžete pověsit na zeď).
Kontaktujte nás poté, co obdržíte zásilku, naplánujte si trénink pomocí Zoom nebo FaceTime.
Položit otázku o tomto produktu kdykoli.
Způsob platby
Můžeme přijímat platby přes Paypal (méně než 1000 USD), západní unie, Money Gram, a Bankovním převodem T/T.
Posouzení
Přečtěte si všechny ověřené recenze Mico Aes
Další recenze si můžete prohlédnout zde: https://micoaes.com/testimonials/








